יום חמישי, 6 בפברואר 2020

סלוטה מרימים לחיים באוליב בגלבוע


בס"ד


ברוכים תהיו חברים, מבקריי בלוג יקרים❗
התמונה בה אתם צופים כעת והתמונות הנוספות שתיצפו בהם בהמשך, מספרות את  סיפורו של ביקור באחד מהמקומות היפים של ארצנו הקטנטונת והכל כך נהדרת...
חברים, שמי גלית נחמן ואני מודה ומתוודא, שבכל 47 שנות חיי, טרם יצאתי את הארץ ואני נהנת לבלות ולתור את ארצנו, לאורכה ולרוחבה.
להנות מהנופים היפים, מהריחות המשכרים ומהטעמים הנפלאים, שיש פה בארץ האבות....
והפעם ארזנו את פקלעותינו, הזוגי שלי ואני ובשעות אחר הצהריים המוקדמות, שמנו פעמנו לצפון היפה והכל כך ססגוני ופורח, בימים האלה, שהם ימיי  סוף החורף ואוטוטו תחילתו של האביב...תקשיבו חברים, אתם חייבים לצאת לרגע מהשיגרה ולנסוע לצפון, לקחת פסק זמן ולא לחשוב, להנות מרגעים זוגיים קסומים ...
אז בדרכנו לצפון כמו שכבר אמרתי, נהננו מהנוף היפיפה ולבסוף לאחר שבילינו קצת באזור, הגענו לקראת שעות הערב המוקדמות למלון הבוטיק והמהממם מלון שנקרא "אוליב בגלבוע".
מלון שנמצא בחבל התענכים ומשקיף  על הנוף המושלם של הגלבוע ...המלון הוא מלון עם חדרי אירוח מקסימים.החדר ששהינו בו הוא חדר מסדרת חדרי הדלקס של המלון.
והוא כולל בתוכו פינת ישיבה עם טלויזיה.             מטבחון עם מיקרוגל וקומקום חשמלי 
             לשתיה חמה


וכמובן חדר האמבטיה, צחור ומהממם

             לאחר שינה טובה של לילה, על מזרון מפנק


התעוררנו לבוקר עם נוף שניבט מדלת חדרנו, נוף ציורי ובהחלט מעורר השראה, שכיף לפתוח איתו יום חדש


לקראת השעה 9:30, שמנו פעמנו לחדר האוכל המפנק של המלון
וכפי שעיניכם רואות, הכל טרי טרי, אפילו מיץ התפוזים שנסחט במקום ופיתות הזעתר החמות, לצד קורסונים ממולאים בסלמון
שהוגשו ע"י השף שאפה אותם....
מה נאמר ומה נגיד כל מילה מיותרת התמונות מדברות בעד עצמן...
לאחר ארוחת הבוקר, אספנו את פקלעותינו ולמרות שממש לא רצינו לעזוב, היינו חייבים לחזור הבייתה,
לעוד יום חמישי מלא בניקיונות, בישולים והכנות לשבת קודש, שבת המלכה...
אז זה הזמן לומר תודה, תודה לבורא עולם על האפשרות לעצור לרגע, לנשום להנות, ולהודות על הקיים ...
אז למה אתם מחכים חברים, איספו את בן/ת הזוג שלכם וסעו לאוליב בגלבוע
ממליצים באהבה ומשתפים בשמחה❗

להזמנת מקום הכנסו לאתר.
כתובת:
אתר סקי, דרך נוף הגלבוע, כביש התענכים, גלבוע
טלפון המלון: 04-9577333
טלפון להזמנות: 04-9531153
אימייל: gillboa@olivebb.com


תגובה 1:

  1. נפרדתי מבעלי לפני שלוש שנים. לא הייתה תקשורת בינינו. יעצו לי ממשפחות וחברים לשחרר ולשכוח מהנישואים ולהמשיך בחיי. לא רציתי להתחתן עם מישהו אחר כי עמוק בפנים אני עדיין אוהב את בעלי. כל כך סבלתי מכאבים ובלבול שקראתי המלצה באינטרנט על איך ד"ר אלאבה איחד מחדש נישואים שבורים בעזרת כוחותיו הרוחניים. המשכתי לקרוא כל כך הרבה המלצות על איך הוא עזר לשים קץ לגירושים ולשקם את אהוביהם לשעבר של אנשים ואמונתי התחדשה. אני יוצר קשר עם ד"ר אלאבה מיד כעבור כמה דקות הוא ענה לי ונתן לי הנחיות מה לעשות, לאחר שעמדתי בדרישה הנדרשת יומיים לאחר הטקס, הכישוף שינה את חיי סביב בעלי כי מינון לא מדבר אליי. יומיים הוא התקשר אלי באמצע הלילה בוכה ומתנצל שזו עבודת השדים, אז אני עדיין נדהם מהנס הזה אז אני סולח לו. עכשיו הנישואים שלי מאוזנים. טקס ד"ר אלאבה עבד מצוין והנישואים שלי חזקים יותר מבעבר, ושום דבר לא יכול להפריד בינינו שוב. ביקרתי בכל כך הרבה אתרים שחיפשתי עזרה, זה היה חסר סיכוי עד שהתחברתי לד"ר אלאבה, הגבר האמיתי שעזר לי לשחזר את הנישואים השבורים שלי אם יש לך בעיה דומה בנישואיך, אתה רוצה שבעלך או אשתך יאהבו אותך שוב. , יש לך מישהו שאתה אוהב ואתה רוצה שהוא יאהב אותך בתמורה, יש לך אתגר בחיים שלך, תבנית הלחש של ד"ר אלאבה היא הפתרון והתשובה לבעיה שלך, וואטסאפ / ויבר עם מספר הטלפון שלו: +1(425) 477-2744, צור איתו קשר עוד היום על ידי שליחת אימייל אל dralaba3000@gmail.com. אל תתן לאף אחד לקחת את בן/בת הזוג שלך ממך.

    השבמחק

Powered By Blogger