יום רביעי, 30 במרץ 2016

מרמת הגולן ללב תל אביב... להביא את הפסטורליות של הצפון למרכז

בס"ד          

הי חברים...
מרמת הגולן ללב תל אביב...כן, כן לתל אביב.

זוכרים שערכתי לכם הכרות עם מותג מוצרי שמן הזית והטיפוח הטבעי Olea essence מבית הבד של הגולן  אז רק שתדעו שכעת עם שני מרכזי מבקרים בקצרין ועין גב, אתר אינטרנט משגשג ופעילות ענפה בחו"ל,מותג מוצרי השמן והטיפוח Olea essence מבית הבד של הגולן פותח לראשונה חנות בלב תל אביב.Olea essence "מבית הבד של הגולן", מציע מבחר מוצרי טיפוח וטיפול, קולינריה וחומרי ניקוי המבוססים על סגולות הזית וכוללים חומרים טבעיים בלבד ללא כימיקלים! 
הסוד הטמון במוצרי Olea essence, הוא הגילוי כי בתוצרים של הזית, הנזרקים לאחר הפקת השמן ומזהמים את הסביבה, קיימות סגולות טיפוליות, מחטאות ובריאות.
מעבדות אולאס אסנס, הצליחו להפיק משאריות הזית תכשירים בעלי ערך מוסף ולשמר את הערך האקולוגי בגולן.
מוצרי אולאה אסנס מיוצרים במעבדת "בית הבד של הגולן" בראשותו של הד"ר לכימיה גרגורי פיפקו, ונעשים על פי תפיסת עולמם של הבעלים המייסדים, אבנר וסמדר טלמון, תפיסה הדוגלת בחיים הרמוניים עם הטבע והקפדה על שמירת הסביבה.
יעילות המוצרים טמונה בשילוב בין שמן הזית ושמנים צמחיים וארומטיים בתהליך ייחודי, על טהרת חומרים טבעיים בלבד ללא חומרים משמרים וללא צבעים וריחות סינתטיים.

CLICK_TO_ENLARGE 1.jpg
                                תמונה להמחשה בלבד


הסוד הטמון במוצרי Olea essence, הוא הגילוי כי בתוצרים של הזית, הנזרקים לאחר הפקת השמן ומזהמים את הסביבה, קיימות סגולות טיפוליות, מחטאות ובריאות.
מעבדות אולאס אסנס, הצליחו להפיק משאריות הזית תכשירים בעלי ערך מוסף ולשמר את הערך האקולוגי בגולן.
 מוצרי אולאה אסנס מיוצרים במעבדת "בית הבד של הגולן" בראשותו של הד"ר לכימיה גרגורי פיפקו, על פי תפיסת עולמם של הבעלים המייסדים, אבנר וסמדר טלמון, הדוגלת בחיים הרמוניים עם הטבע והקפדה על שמירת הסביבה.
בית הבד של הגולן, זוכה התחרות העולמית לאיכות בסן פרנסיסקו, הינו מפעל אקולוגי לייצור שמן זית כתית מעולה ומוצרי טיפוח טבעיים המבוססים על פרי ושמן זית איכותי. 


לאחר שנים של נסיונות, בית הבד של הגולן יצר שמני זית כתית מעולה המיוצרים בכבישה קרה וללא סינון בשילוב שלושה טעמים:


שמן זית בזיליקום - מופק מזיתים בשילוב עלי בזיליקום טריים המעניקים לשמן את טעמו הייחודי. לחובבי החומוס, שמן זית בזיליקום מתאים במיוחד כתוספת המשדרגת את הטעם.


שמן זית לימון - מופק מזיתים בשילוב לימונים טריים ארומטיים. טעם הלימון מעניק טוויסט לימוני עדין ומתאים במיוחד לתיבול סלטים ודגים.
שמן זית שום - מיוצר מזיתים טריים בשילוב שיני שום טרי. השמן מתאים במיוחד לתיבול פסטות וברוסקטות.
                                

בנוסף לשמנים, המותג olea essence מכיל שורה ארוכה של מוצרי טיפוח המבוססים על הסגולות של שמן הזית; מוצרי טיפוח לגוף, לפנים, אנטי אייג'ינג, מוצרים לאישה ולגבר, מארזי מתנה ועוד.

מוצר הדגל של המותג הוא תרחיץ זיתים גרגירי לפנים ולגוף המבוסס על גרעין הזית, שמן הזית, פרי הזית ושמנים צמחיים חשובים. התרחיץ עשיר בנוגדי חמצון טבעיים מהזית, ויטמינים, מינרלים ותכונות אנטי אייג'ינג.התרחיץ משאיר את העור רך ונעים כמו משי, בריח לימוני שמקורו בתמצית למון גראס המשולבת בתרחיץ כמרכיב מחטא טבעי.

ממליצה לכם באהבה על
                                          ומשתפת אתכם בשמחה!!! 

 המלצה שלי,כנסו לאתר שלהם ותתרשמו בעצמכם

http://www.oleaessence.com/

החנות החדשה ממוקמת ברח' בן יהודה 17, תל אביב 050-2888715
ניתן להשיג את המוצרים  גם במרכזי המבקרים של "בית הבד של הגולן":
קצרין, אזור תעשיה  04-6850023 / 050-2888709.
עין גב
, נמל עין גב  050-2888705https://youtu.be/bL1oeEZuYAI

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Powered By Blogger