יום ראשון, 10 בפברואר 2019

אז נרים כוסית של יין...

בס"ד
ברוכים תהיו חברים, מבקריי בלוג יקרים!
ואם אתם כבר כאן אז אתם בטח שואלים לכבוד מה, או לכבוד
מי נרים כוסית של יין?
אז חברים שלי תרשו לי לספר לכם ולשתף אתכם בחוויה בה השתתפנו השבוע, הזוגי שלי ואני.
השבוע היינו בחגיגה אמיתית של יין ובשר כשרים שהרי השתתפנו בתערוכת היין הכשר השנתית שנקראת "טועמים עולם " של חברת "צור עולם של יין".

חברים בעלי חובב יינות ושמח מאוד לדעת ולהכיר את המבחר הרחב של היינות הכשרים.
הארוע היה מתוקתק  ומסודר עם פיתוח אפליקצייה יעודית לארוע ולארועים של חברת צור סוכניות

לקראת חגי פורים ופסח הקרבים, התקיימה השבוע בטראסק שבנמל תל אביב, תערוכת היין הכשר הגדולה במדינה "טועמים עולם"
אל האירוע הגיעו השנה כ-1500 איש שנהנו וטעמו יינות מכ-40 יקבים מחו"ל ומהארץ עם מגוון של כ-180 סוגי יינות חלקם הושקו בפעם הראשונה בישראל.

השנה לראשונה ביקרו באירוע ייננים מהעולם המייצרים ליין של יינות כשרים במיוחד לקהל היהודי והישראלי שנפגשו עם אלפי המבקרים ונתנו הסברים על היינות הכשרים המיוצרים על ידם.
כמבקרים באירוע טעמנו ללא הגבלה את מגוון היינות של קטלוג 2019 המשווק בצור עולם של יין, נפגשנו עם הייננים המומחים של היקבים הכשרים בעולם על מנת לשמוע ולקבל הסבר אישי ומלומד על היין הנטעם ותהליך ייצורו.
שלומי צור מבעלי צור עולם של היין ציין כי "תערוכת 'טועמים עולם' הינו המקבילה הישראלית לאירועי KFWE (Kosher Food & Wine Experience) המתקיימים ב-6 ערים ברחבי עולם (לוס אנג'לס, ניו יורק, פריז, לונדון, תל אביב ומיאמי) ונחשב לאירוע טעימות היין והאוכל הכשר הגדול והיוקרתי ביותר בעולם. 

התרגשנו לראות השנה עוד ועוד יקבים מחו"ל שמצטרפים לעשיית ליין של יין כשר ההולך ותופס תאוצה ברחבי העולם. 
חברת צור הצליחה להביא השנה לתערוכה ייננים ובעלי יקבים מובילים בצרפת שזהו ביקורם הראשון בישראל שמאמינים ביין הכשר D7 ובישראל".
בין היינות החדשים שהושקו באירוע:
Herzog Lineage Cabernet Sauvignon
Herzog Lineage Pinot noir
Herzog Lineage Choreograph
Herzog Alef
Tzafona Riesling
Tzafona Chardonnay
Tzafona Icewine Cabernet
Koenig Cre'mant
Champagne Baron De Rothschild Rose
Domanie Ternynck Pinot noir
Domanie Ternynck Chardonnay
Chateau Piada Sauternes
Chateau Clarke
Chateau Mayne Guyon
Chateau Montiviel Pomerol
Ramon Cardova Albarino
בין היינות שהושקו ביקבים ישראלים:
פסגות גוורצטרמינר,
שילה שור מרלו,
שילה פריוולג',
עמק יזרעאל אייקון,
עמק יזרעאל גוורצטרמינר
בין היקבים שהשתתפו
שילה פסגות ועמק יזרעאל (ישראל) 


 ובגזרת הבינלאומיים: Herzog California; Hagafen California USA ; ELVI Spain; Chateau Lascombe - France; Chateau Leoville Poyferre - France; Drappier – France ; Les Marronniers France; Barons Edmond & Benjamin De Rothschild France; Tsafona - Canada;Goose Bay New Zealand; Ramon Balboa Spain; Koenig - France; Chateau Malartic Lagraviere - France ; Chateau Giscours - France; Bartenura - Italy;   


האירוע בתל אביב לווה במנות ממסעדות כגון מיט & ווין (הרצליה), סקיילין (ירושלים) ורסטו (תל אביב).   "צור עולם של יין" הינה חברה ליבוא ויצוא יינות ומשקאות אלכוהוליים כשרים, לישראל וממנה מכ-40 יקבים בארץ ובעולם (ביניהם מצרפת, קליפורניה, איטליה, ספרד, פורטוגל, ארגנטינה, ניו זילנד ועוד). היינות מגוונים מאד הן מבחינת זני הענבים מהם מופקים היינות, הן מבחינת מקום ייצורם ותנאי ייצור הענבים והן מבחינת תהליך ייצור היין. 

נכון לשנת 2019 משווקים בחברת צור עולם של יין כ-180 סוגים שונים של יינות, ביניהם יינות רבים אשר זכו במדליות בינלאומיות ויינות של היקבים הנחשבים והיוקרתיים בעולם, שעברו תהליך הכשר מיוחד וביניהם Château Leoville Poyeferre, Château Giscours Margaux,Château Malartic-Lagravière,Barons E & B De Rothschild/. בנוסף, משווקת החברה ליקרים ומשקאות אלכוהולים ממיטב היצרנים בארץ ובחו״ל. בין המותגים השונים ניתן למצוא את המותגים Walders, herman Jensen,,boondocks ,levov ,bicerin, ,shmerling, sabra ,shannon ועוד. פרטים נוספים באתר צור עולם של יין: http://www.zurage.com 
אז כשייש יינות כשרים, פעמיים לא חושבים ורק אותם רוכשים!!!אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Powered By Blogger