יום שלישי, 19 באפריל 2016

"ראצ'ט וקלאנק "

בס"ד


חברים ספרו לי איך אתם מעבירים את ימי החופש הארוכים והחמים עם הילדים?
ועכשיו תרשו לי להמליץ לכם על סרט ילדים שיוצא בימים אלה להקרנים...
ראצ'ט וקלאנק, כוכבי משחקי הוידאו המצליחים, זוכים לככב בסרט קולנוע ראשון בו הם מתגייסים להציל את כוכב סולאנה משלטונו של דרק המרושע.

הסרט   "ראצ'ט וקלאנק " המבוסס על Ratchet & Clank שהיא סדרת משחקי פלטפורמה, שפותחה לראשונה ב-2002 לפלייסטיישן 2 על ידי Insomniac Games וזכתה להצלחה רבה בכל העולם.


הסרט מספר על 4 גיבורים שנקראים רנג'רים שחפשו לצרף לחבורה שלהם רנג'ר נוסף ולשם כך הם עורכים בחירות.בבחירות היו הרבה מועמדים שניסו להיבחר לתפקיד והיה גם שועל בשם ראצ'ט שעבד כעוזר של מוסכניק ושכל חולומו היה להיות רנג'ר והוא אכן הלך בעיקבות חלומו, הוא ביקש חופש ממעסיקו והלך להגיש את מועמדותו.
תרשו לי לציין חברים, כי בתחילה ראצ'ט נדחה אך לא וויתר על חלומו... 
וכשהודיעו בחדשות כי הבחירות הסתיימו ולא נמצא הרנג'ר המתאים ובמקביל רובטים התחילו לתקוף את כוכב סולאנה (הכוכב של הרנג'רים), מחליט ראצ'ט כי הוא רוצה לתגייס לעזור ולהציל את הכוכב.


באותה מתקפת רובוטים, מכונה של רובוטים מתנפצת ליד ביתו של ראצ'ט השועל וכך הוא פוגש רובוט טוב ומציל אותו וקורא לו בשם קלאנק ויחד עם קלאנק הרובוט הטוב הוא יוצא בחללית שלו  ומנסה להגיע למקום ולעזור להציל את הכוכב... ואכן כך קורה, יחד הם מאחדים כוחות עם קבוצת הגיבורים, כדי הציל את כוכב סולאנה משלטונו של דרק המרושע. 
מתוך כך אנחנו למדים כי "אין דבר העומד בפני הרצון.."
ראצ'ט השועל שהתחיל כעובד מוסך, חלם בגדול ואף הלך בעיקבות חלומו והפך להיות רנג'ר מוצלח וגם אם בתחילה היו מכשולים בדרכו, הוא לא נתן להם להפיל את רוחו ולבסוף הוא השיג את המטרה והפך להיות רנג'ר טוב יותר אפילו מהקפטן של החבורה. 

הסרט מעביר את המסר בצורה נהדרת, ילדיי שצפו בו, הבינו כי אם תירצה משהו באמת ותתאמץ בשביל להשיגו אתה גם תצליח....

"לך בעיקבות חלומך והוא לבסוף ייתגשם לך"


חברים אני ממליצה לכם על הסרט הנפלא באהבה ובחוויית הצפייה בו משתפת אתכם בשמחה!!!

אז למה אתם מחכים צאו לראות אותו עם הילדים....הסרט מדובב לעברית מיועד לכל הגילאים והוא נמשך כ-120 דק' נפלאות...

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Powered By Blogger