יום ראשון, 14 ביולי 2019

סוד הנעורים❗

בס"ד

ברוכים תהיו בבואכם חברים, מבקריי בלוג יקרים❗
בחופשה הבאה שלי בוודא שלא אשכח את מי שידאג שאראה מיליון דולר. 
והכוונה היא כמובן לסדרת האנטי-אייג'ינג של מותג הפרמיום "סוד הנעורים" פרי פיתוח ישראלי. 
אלו המוצרים היחידים בשוק הדרמו-קוסמטיקה אשר מבוססים על 11 פירות וירקות שלמים. העיסה, הקליפה וזרעי הפירות והירקות המכילים חומרים פעילים ובשילוב חומרים נוגדי חמצון, ויטמינים, ומינרלים עוזרים לשיקום העור וטיפוחו ומעניקים לו זוהר, חיוניות וגם שמירה והגנה מפני נזקי הסביבה. 
במיוחד בחופשת הקיץ עם השמש הקופחת, הזיעה והחום, חשיפה למזגנים, למלח של הים ולכלור של הבריכה, אסור לנו לשכוח לקחת את המוצרים האיכותיים והמותאמים לנו בתחום הטיפוח והיופי של סדרת האנטי אייג'ינג , אלה שישמרו עלינו הכי טוב וידאגו שנראה במיטבנו. 
סדרת האנטי אייג'ינג נלחמת בסימני הגיל והסביבה ומעניקה לעור את הנחוץ לו לטיפוח, שיקום ושיפור מראה העור. 
הסדרה מכילה 7 מוצרים לשגרת טיפוח המתחלקת לשני שלבים עיקריים: שיקום אקטיבי (Boost) בעזרת מסכות וסרומים לפנים ולעיניים, והשלב השני (Revive), שימור מראה העור והזנתו בעזרת קרם לחות, קרם לילה וקרם עיניים.
ולכן, כשאנן אורזות לחופשה, אל  לנו לשכוח לארוז בתיק הרחצה סרום משקם לפנים וסרום משקם לעיניים, בעלי אפקט מתיחה פותחו במיוחד לעור יבש ומבוגר והם בעלי יכולת הפחתה של קמטים ושיפור אלסטיות העור. וכמובן גם את קרם הפנים וקרם עיניים, בעלי אפקט מתיחה המספקים לחות והזנה ומשפרים את האלסטיות של העור, ואת מסכת הפילינג המסירה לכלוך ותאים מתים, מחליקה את העור, ומפחיתה סימני גיל. 


המסכה מעודדת התחדשות התאים ומסייעת בתמיכה בקולגן השומר על העור ומשקמו. 
שימו לב!! אחרי שימוש במסכת הפילינג יש להימנע מחשיפת יתר לשמש. אם אתן בחופשת בטן גב אי שם באיי יון, הקפידו להיות בצל, לחבוש כובע להגנה על עור הפנים והכי חשוב מקדמי הגנה. 
עכשיו כשאמו מצוידות כהלכה במוצרים הנכונים והאיכותיים של "סוד הנעורים" אנחנו בעצם מוכנות לחופשה המושלמת ❗
ולני לא נותר אלא לאחל לכולנו חופשה נעימה, כי ברור לנו שאנחנו הולכות להיות הכי יפות בעיר❗

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Powered By Blogger