יום ראשון, 22 באוקטובר 2017

ארוע בסגנון ובטעם נפלא, JONAH "ג'ונה וג'ונה קלאב"

בס"דברוכים תהיו בבואכם חברים שלי, מבקריי בלוג אהובים שאתם...


בשבוע שעבר הוזמנתי לארוע מיוחד, הוזמנתי להשקה של מתחם אירועים יוקרתי על הגג בקומה ה- 15.
מתחם יוקרתי לאירועים עם נוף פנורמי של הים "ג'ונה וג'ונה קלאב", שנמצא בקומה ה- 15 של מלון "ווסט לגון ריזורט" השוכן על חוף ימה של נתניה המקסימה בסגנון בתי החוף של מיאמי... מתחם ארועים מיוחד מסוגו לראשונה בישראל! 


 כפי שאמרתי קודם, ג'ונה קלאב הוא מתחם הנמצא בקומה ה- 15 עם מרפסת פתוחה אל הים המעוצב בסגנון בתי החוף של מיאמי. 
מתחם האירועים משתרע על שטח של כ- 3500 מ"ר בנוף פנורמי 360 המשקיף לים והצוקים, ונפרש על שני מתחמים נפרדים: ג'ונה וג'ונה קלאב .
מתחמי האירועים פרוסים על שני מפלסים שונים המציעים חוויה שונה ומגוונתהג'ונה קלאב בנוי מחללים גדולים המוקפים בחלונות גבוהים מהרצפה ועד לתקרה ומספקים נוף פנורמי מלא של היםוהאורחים בו ונהנים ממרפסת מרהיבה (חצי מקורה) בעלת נוף לים הפתוח. 
החופה מיועדת להתרחש במרפסת המשקיפה אל הים, המתחם המכיל עד 300 אורחים.


מתחם הג'ונה יכול להכיל עד 520 אורחים, בנוי בעיצוב קולוניאליסטי, עם שילוב של בטון, פלדה, עץ וצמחיה.
 

סדור הישיבה גמיש לבחירת הקהל, קיים שילוב בין שולחנות עץ עגולים ומלבניים, כמו כן שילוב של שולחנות בגובה רגיל ושולחנות בגובה חצי בר. 


בנוסף יש ריהוט אלטרנטיבי ספות, פינות קפה ושולחנות בר שיכולים להיות משולבים באזור קבלת הפנים או באזור רחבת הריקודים.

 
 הגיע הזמן לחידוש ושינוי בתפיסת האירוע על ידי חיבור בין עולם אירועי הפרמיום ושילובו במלון שמהווה למעשה ריזורט הממוקם על שפת הים. 
לראשונה, הוקצו כבר בשלב התכנון של המלון 2 קומות ייעודיות לאירועים, דבר זה בא לידי ביטוי על ידי החיבור של אולמות לנוף, לפסיליטיז ולכניסות הנפרדות.
הזוג יכול לאפשר לעצמו אירוע מתגלגל המתחיל במתחם האירועים ממשיך בלינה משותפת של החברים והמשפחה ,אפטר פרטי על חוף הים וחמאם טורקי למחרת בבוקר. 

     תמונה מהמלון להמחשה בלבד

טעם וצבע נתנו לצוות השפים של ג'ונה חופש יצירתי ללא הגבלה והנחיה לחשוב מחוץ לקופסה על מנת לייצר שפה קולינארית חדשה, צבעונית ויצרית שתהפוך כל אירוע ליחיד ומיוחד במינו. 


המטבח הפרונטאלי, סופר-מודרני ומתקדם, יתקשר באופן טבעי עם הסביבה החושנית שמייצר מתחם אירועים בקו ראשון לים ויגיש מנות אישיות עם אינטרפרטציה חזקה למגמות עדכניות וטעמים מן העולם.


תקשיבו חברים המקום פשוט מדהים וכל מילה נוספת פשוט מיותרת!
ממליצה באהבה ומשתפת בשמחה !!!
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה