יום שלישי, 9 במאי 2017

בואי להיות אונטית אלגנטית וסקסית

בס"ד

ברוכים תהיו בבואכם,
והפעם לכבוד הקיץ הממשמש ובא, קבלו את המלצתי לבגדי הים של קיץ 2017, בגדי הים  שיתנו לכן הנשים להרגיש שמחות ומשוחררות בואו להיות אותנטיות אלגנטיות וסקסיות בו זמנית כדי לבטא את הביטחון הפנימי , להעיז ובעזרת בגדי הים של etam לאמץ את מודל הנשים הצרפתיות.
etam - מותג ההלבשה התחתונה הגדול בצרפת שומר גם כאן על ייחודיות, במראה נשי נותן המותג etam לכל אישה למצוא את הדרך הצרפתית למראה סקסי.
כל הקולקציה המוצעת מכוונת לסיפורים שמעוגן עמוק במסורת ההלבשה התחתונה ובאלגנטיות הצרפתית.
בגדי הים הם נושא מרכזי וחלק מקולקציית הקיץ של etam עם הדפסים צבעוניים, מראה"קיצי" מאוד משולב בטרנד של הדפסים אפריקאיים, בגדי ים בשני חלקים שניתן לקנות כפריט יחיד או ביקיני שני חלקים ו/או בגדי ים שלמים חלקים או מפוספסים. 
כאלה שיוכלו להתאים לכל שעה , לכל גזרה ולכל מצב רוח. קולקציית בגדי הים מחולקת למשפחות:flok- צבעוניות עזה עם דגשים פרחוניים, דפוסים ורקמות

צבעוניות מובילה - צהוב/ פוקסיה/ שחור/ אוברסייזעוד נושא טרנדי מאוד בסגנון אפריקאי עם הדפסים עדינים ואטנים בצבעים רעננים המובילים את תחילת העונה
הלבשת חוף - אביזרים ולבוש משלים המדבר בגווני לבן , כחול ובז' הרוח המדברית להשלמת המראה .קולקציית ים כחול -סגנון מלחים בנייבי-לבן עם פסים ו/או בגדי ים בצבע כחול על גווניו.

הסגנון הטרופי - נושא טרופיקל, חופשי ונשי, הדפסים שמחים, עמוסים בפרטים, הלוכדים את רוח החופש וההרפתקאות! צבעוניות עזה ומוטיב חוזר של צהוב, תכלת ואדום.


 את 
ETAM ניתן למצוא:
קניון דיזינגוף סנטר בניין A, קומה 1-תל אביב
קניון איילון קומת כניסה, רמת גן.
פייסבוק: ETAM
אינסטגרם: etam_il

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה